Stagg M50 E

Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 2 118 recenzíDalší informace
Info v obchoduDoplňkové služby109 Kč97 % • 543 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč93 % • 1 678 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantProdloužená záruka99 Kč88 % • 553 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma28 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace

• dobře vypadající nástroj za dobré peníze
    • příjemný dohmat, překvapivě dobrý zvuk
    • tělo z překližky, ale za tu cenu je to dobré
    • je potřeba si dost pohrát s polohou kobylky, aby nástroj ladil

Vzhledem k současné situaci jsem poprvé v životě objednal hudební nástroj přes internet, bez vyzkoušení a s rizikem, že nevím co a v jakém stavu mi přijde. O to více jsem byl mile překvapen zpracováním nástroje, mám z minulosti už dobré zkušenosti s kytarami Stagg a to byl jeden z důvodů, proč jsem volil tuto značku. Za mě rozhodně doporučuji. Jen to chce trpělivost s nastavením nástroje.

Typ
elektroakustické
Určení
pravoruké
Styl těla
F-holes

Elektroakustická mandolína STAGG M50EModel M50E představuje klasickou bluegrassovou mandolínu. Vrchní deska těla je vyrobena z nato, luby a zadní deska stejně tak. Palisandrový hmatník je zaoblený a naleznete na něm 20 pražců, jejichž polohy jsou značeny perleťovými tečkami. Menzura nástroje je vyměřena na 350 milimetrů. Hardware, tedy tailpiece a ladící mechaniky, je v chromovaném provedení. Kobylka je palisandrová a lze ji výškově nastavovat. O snímání zvuku se stará jeden elektromagnetický snímač typu single-coil. Parametry zvuku lze ovlivňovat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony. • Vrchní deska: nato• Zadní deska: nato• Luby: nato• Krk: nato• Hmatník: palisandr• Kobylka: javor• snímač: elektromagnetický, single-coil• ovládání: 1x Volume, 1x Tone• Mechanika: Die cast• Hardware: chromovaný

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč96 % • 3 354 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt